reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  23.5. 2024, svátek má Vladimír
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Zadarmo -Software

podkategorie:
Bezpečnost (11)
Grafika (26)
Hry a hračky (7)
Kancelářské programy (11)
Multimedia (20)
Nástroje pro Internet (39)
Operační systémy (27)
Portály a odkazy (16)
Programování (27)
Servery (22)
Utility (37)
Web Aplikace (12)
 • AAA Screen savers - Spořiče pro Vaše Windows...
 • AB Simplex - Operační systémy, Bios, Turingův stroj, Historie počítačů, Chybové hlášky Windows, Optická iluze, Kniha algoritmů, Programování na Internetu, Učebnice Html a Pascalu, Kuchařka, Peníze, Odkazy, Download, Počítadla, Scripty,...
 • Acrobat Reader - Formát pdf je poměrně vhodným formátem pro šíření a předávání dokumentů, které není třeba příliš měnit. Je kompaktní, skvěle připravený pro tisk a lze ho vytvářet v množství nástrojů na mnoha operačních systémech. Toto je volně dostupný prohlížeč přímo od firmy Adobe a můžete si stáhnout verzi pro různá Windows, Linux a další Unixy, Macintosh i OS/2.
 • CD Manager 3.2 - Chcete program na katalogizovani s prijemnym uzavatelskym prostredim, skupinami, vyhledavanim a mnoho dalsiho. Tak je to tady. V sekci ke stazeni nejprve stahnete CD manager a pak BPL soubory k nemu, ty k nemu rozbalte a vse funguje.
 • Citrix ICA Client for Linux - Název myslím hovoří za vše. Jde o linuxového klienta pro přístup k WinFrame a MetaFrame, což jsou terminálové služby pro Windows.
 • DF software - Programy zadarmo a vlastní.
 • Diabox 1.15 - Program, do kterého si napíšete až na půl roku dopředu poznámky a ty se vám budou potom ten určitý den zobrazovat. Tento program byl oceněn 5 z 5 hvězdiček na www.slunecnice.cz a dostal se na "typ serveru" stahuj.cz. Určitě testněte!!!
 • Merlinova stránka o Siemensu - Zdarmo programy ke stažení, možnost inzerce i firemní řádková zadarmo.
 • Office Systém - (800 120 130) Objednávky a služby.
 • PEGASoft.cz - PEGASoft je denní informační web, ve kterém naleznete obecně důležité informace ze světa software a hardware. Diskuzní fóra řešící různé problémy, možnost stažení aktuálních ovladačů ke všem známým firmám, chat a bazar.
 • Periodická tabulka prvků - Program Periodická tabulka je elektronická podoba periodické tabulky prvků. Umožní vám pracovat s tabulkou jednoduše a bez drahého připojení na internet či složitého hledání v "papírové" tabulce.
 • SoftNews - SoftNews je denní informační web, ve kterém naleznete obecně důležité informace ze světa software a hardware. Diskuzní fóra řešící různé problémy, možnost stažení aktuálních ovladačů ke všem známým firmám, chat a bazar.
 • UFD 3D prostor - UFD 3D prostor je simulátor pohybu posluchače ve čtvercové místnosti na principu vyvážení zvukových kanálů a jejich hlasitostí. Program obsahuje dva zvukové efekty automatického pohybu - rotace zvuku (obíhání kolem stěn místnosti) a hvězdicový efekt (přiblížení k následujícímu reproduktoru a zpět).
 • Vše co chcete vědět o PDA + programy ke stažení - Máte PDA a hledáte nějaký soft? Nevíte jak nastavit datovou komunikaci u vašeho PDA? Zajímají vás novinky z této oblasti. To vše naleznete na těchto stránkách. Tak hup tam......
 • WeirdX - X Window server napsaný v javě. To znamená, že je možné ho provozovat na všech platformách, pro které je k dispozici JDK 1.1. WeirdX částečně podporuje protokol X11R6.3, funguje také jako fontserver s podporou TT fontů. Je k dispozici pod GNU GPL licencí.
ČLÁNKY
TOP 10
NEW 10
Database error: Invalid SQL: INSERT INTO connected(ip, logtime) VALUES ('44.200.86.95', now()+150)
MySQL Error: 1292 (Incorrect datetime value: '20240523042471' for column `zadarmo`.`connected`.`logtime` at row 1)
Session halted.