reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  1.10. 2020, svátek má Igor
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Zadarmo -Software -Kancelářské programy

 • 602Pro PC Suite - Balík aplikací pro kancelářské použití od firmy Software 602. Jeho součástí jsou textový procesor, tabulkový kalkulátor a editor obrázků. Silnou stránkou je poměrně kvalitní import dokumentů z Office společnosti Microsoft. Určeno pro operační systémy Windows.
 • Admiton WinKeys 2000 CZ - Program snižuje rutinní práci na počítači na minimum tím, že umožňuje automatické nahrazení zkratek zadaných z klávesnice předem vytvořenými texty, které mohou obsahovat i inteligentní makra. Správa souborů zkratek a nahrazujících textů je velice snadná a rychlá. Program lze využít v libovolném programu MS Windows. Díky tomu, že běží po většinu času na pozadí, na obrazovce nezabírá žádné místo. Program je vhodný pro pracovníky obchodních oddělení, technickou podporu, sekretářky, podnikatele... Prostě pro všechny, kteří nechtějí nadále ztrácet spoustu času monotónním psaním stále stejných nebo velice podobných textů. Zkušební demoverze je zdarma ke stažení!
 • FormFiller - Univerzální program pro zpracování formulářů na počítači. Obsahuje poątovní poukázky, daň. přiznání, pracovní smlouvy, ľivnostenské formuláře, obálky, platební doklady a daląí). Vyplňuje se přímo v počítači, tiskne do originálu nebo na čisté listy. Lze připojit databázi a tisknout hromadně. Tvorba vlastních tiskopisů, výpočty mezi kolonkami, práce s naskenovanou předlohou. Plně funkční demo zahrnuje výběr 50 formulářů a vyčerpávající nápovědu. Kompletní archiv vąech formulářů na stránkách www.ff.cz .
 • INSOFT s.r.o. - Oficiální stránky softwarové firmy, aktuality, výstavy, zaměstnání, produktové stránky, WinIS ekonomický informační systém klient server na platformě MS Windows a Sybase SQL Anywhere, na trhu od roku 1995, JUwin jednoduché účetnictví a mnoho dalšího. CD ROM ZDARMA!
 • Koffice - Kancelářský balík postavený na prostředí KDE. Obsahuje textový procesor, spreadsheet, kreslící programy, prezentační program a databázi. K jeho instalaci je potřeba disponovat alespoň základními komponentami prostředí KDE. Koffice zatím není dokončeným projektem a funguje zejména na unixových platformách, obsahujících X Window System.
 • Komunikační software - Program Steven's Fulltime umožňuje komunikaci mezi Microsoft Outlook 2000 ve Vašem počítači a mobilním telefonem. Na svůj mobilní telefon můžete dostávat upozornění o příchozích e-mailech, schůzkách, akcích a úkolech. Pomocí verze Professional můžete zaslat do Outlooku přímo ze svého mobilního telefonu schůzku, akci či úkol. Steven's Fulltime je zdarma!
 • OBERON - účetní software ZDARMA - Systém pro vedení účetní operativy (fakturace, pokladna, příkazy k úhradě) pro plátce i neplátce DPH, fyzické i právnické osoby. Zcela ZDARMA na VĚČNÉ ČASY.
 • Star Office - Kancelářský balík podle firmy Sun. Verze 5.1 má sice ještě určité problémy s češtinou, ale to by mělo být vyřešeno v příštím vydání. Tento software je dostupný pro platformy Windows, Linux, Solaris a OS/2.
 • ThinkFree Office - Velice zajímavý kancelářský balík, který ukazuje, kudy se zřejmě bude vývoj tohoto druhu programů ubírat dále. ThinkFree Office je napsána tak, že větší část balíku leží na serveru a u Vás na počítači je pouze klientská část. Na serveru poskytovatele této služby si zároveň ukládáte i své dokumenty. K používání tohoto programu tedy potřebujete pouze prohlížeč s podporou Javy a přístup k Internetu.
 • WinDUO Gratis - podvojné účetnictví - Podvojné účetnictví včetně návazných agend (pokladna, banka, pohledávky, závazky, majetky, sklady ...). Zdarma pro 1500 záznamů v účetním deníku nebo 300 pohledávek nebo 150 skladových karet (počty se týkají 1 roku, v každém dalším roce můžete limit čerpat znova od počátku). Půl roku lze program provozovat bez jakéhokoliv omezení počtem dokladů. Rychlé, výkonné, snadná instalace i obsluha. Funkční pod všemi verzemi Windows počínaje Windows 3.1. Pro pokročilejší uživatele obsahuje i vlastní skriptovací jazyk včetně debuggeru v němž si vytvoříte libovolné výstupy. Kdykoliv lze při překročení počtu dokladů přejít na neomezenou verzi.
 • WordPerfect 8 for Linux - Kvalitní textový procesor pro Linux zdarma. Chybí-li Vám Word či jiné programy této kategorie pod Linuxem, je to jedna z možností, jak ho nahradit. Program je možno zdarma zaregistrovat zde.
ČLÁNKY
TOP 10
NEW 10
"Z" si čte 28 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media