reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  16.6. 2024, svátek má Zbyněk
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Clanky na zadarmo

Na obsahu serveru zadarmo.cz se muzete podilet nejenom vkladanim odkazu, ale i jako autori clanku. Formular pro vlozeni odkazu naleznete po kliknuti na text "Pridejte odkaz" v prave casti listy s reklamnim prouzkem a zvolenim volby "Vlozit clanek". Nametem Vasich clanku by mel byt popis ci recenze sluzeb anebo produktu, ktere jsou poskytovany zcela zadarmo, anebo jsou sice zadarmo, ale jsou spojeny s naklady napr. na download software, zajistenim vlastniho odvozu, atd. Tyto naklady musi byt ovsem zcela transparentni a zrejme. Nepripustime zverejneni informaci o vecech, ktere jsou sice zadarmo, ale maji skryte vedlejsi ucinky ("Zachovaly sedesatnik nabizi zadarmo ubytovani 18-ti lete studentce ..."), ci jsou podmineny dalsimi faktory ("Gratulujeme! Ziskavate zcela zadarmo Mercedes 600 LS, staci pouze vyplnit prilozeny kupon a zucastnit se slosovani ..."). Uvitame rovnez clanky, ktere budou mit charakter fejetonu ci zamysleni nad soucasnou spotrebni kulturou.

Změna, pravidla platná do 30.11.2001
Kazdy mesic vyhodnotime ctenost clanku a autor nejctenejsiho clanku bude odmenen honorarem ve vysi 1000,- Kc. Krome toho vsichni autori obdrzi 1 fazoli za kazdeho ctenare, ktery si jejich clanek precetl.

Nová pravidla platná od 1.12.2001
Odměňování autorů na zadarmo.cz
Vážení autoři na zadarmo.cz. Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Vaše články a různorodost témat, o nichž píšete do naší redakce. Za rok existence serveru zadarmo.cz jsme společně s Vámi vytvořili fungující systém, který je stále doplňován díky Vám, autorům a čtenářům. Vzhledem k tomu, že fazolová kampaň "Písmák - pište články na zadarmo", kam přispíváte, běží úspěšně již téměř rok a výše odměn formou fazolí již několikanásobně překračuje původní odměnu finanční (1000,- Kč), kterou jsme zpočátku, kdy návštěvnost na www.zadarmo.cz a tím i čtenost článků, byla nízká, dotovali odměny. Domníváme se, že tato již dnes není potřebná takže v budoucnu budeme naše autory odměňovat výhradně fazolovou měnou. Fazole nebudou převáděny do následujícího měsíce, ale budou vyúčtovány jednotlivě za každý článek na základě jeho čtenosti v období 1 měsíce od data uveřejnění. Příklad: Čtenost článku uveřejněného 29.11. se bude sledovat v období 29.11. - 29.12. a vyhodnocena bude v následujícím měsíci (tedy první týden v lednu). Článek bude odměněn fazolemi v případě, že bude mít čtenost sto a více.

Clanky, ktere zadate pomoci on-line formulare, se na strankach neobjevi okamzite, ale az pote, co si je nektery z nasich neuplatnych chief-redaktoru precte a uzna za zverejnitelne. Chief-redaktori si vyhrazuji pravo Vas prispevek poopravit, pripadne zmenit k nepoznani. Vzhledem k jejich vrozene lenosti je ovsem druha moznost velmi nepravdepodobna. Pokud mate nejaky duvod k tomu, aby Vas prispevek nebyl nijak menen, uvedte to v poznamce na zacatku textu. V pripade jakychkoliv nejasnosti se vsak timto zbavujete moznosti rychle korektury a uverejneni, jezto hrozi nebezpeci, ze nez si to elektronickou postou vyrikame, uplyne v rece spousta vody.

Mozne duvody, proc se Vas prispevek objevi se zpozdenim, popripade bude zatracen, jsou napr.:

  • prislusny chief-redaktor zaspal, podnapil se, anebo se mu zkratka a dobre dnes nechtelo nic delat.
  • Vas clanek obsahoval nefunkcni odkazy.
  • Vas clanek byl shledan neslucitelnym s koncepci serveru zadarmo.cz.
  • Vas clanek se zabyval erotikou, coz jest nefer vuci ostatnim autorum a vuci prislusnemu chief-redaktorovi.
  • ve Vasem clanku bylo tolik gramatickych chyb, ze jej prislusny chief-redaktor musel ukazat i vsem ostatnim chief-redaktorum.

P.S. Pokud jeste nemate objednany Zadarmopis, kliknete na "zadarmopis" v pravem hornim rohu a registrujte se. Ziskate dalsich 10 fazoli!

(c) ilja holub, 5.2. 2001, rubrika: Zadarmo
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
ilja holub
 1. SAP R/3 pro linux zadarmo? (čtenost: 4608)
 2. Clanky na zadarmo (čtenost: 12987)
"Z" si čte 7 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media