reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  22.5. 2019, svátek má Emil
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Registrujte si vlastní doménu zadarmo !

Na adrese www.namedo.com si můžete zaregistrovat vlastní top level doménu (.com, .net nebo .org) zcela zadarmo, aniž byste museli uhradit registrační poplatek, který činí normálně 70 USD. Jaké jsou nežádoucí vedlejší účinky?

V podstatě celkem tolerovatelné pro toho, kdo chce mít snadno zapamatovatelnou adresu a stránku chce použít k soukromým účelům a nebo z nějakých důvodů nechce nebo nemůže investovat do zakoupení domény běžným způsobem.

Prvním je reklama, která se Vám bude neustále zobrazovat jako pruh na Vaší stránce, druhým je fakt, že se nestanete skutečným vlastníkem domény a tudíž nebudete moci s touto nakládat podle libosti a případné změny nebo dodatečné služby budete muset realizovat přes firmu namedo.com, přičemž lze s úspěchem pochybovat o tom, že to bude také zadarmo.

V každém případě ale máte možnost získat exkluzivní emailovou adresu například ve tvaru josef@novak.com. Přičemž vzhledem k vyprodanosti .com domén je nutno počítat s tím, že nejen Nováci zjistí, že si měli své domény registrovat již před pár lety. O důvod víc brát to, co ještě je. Nehledě na to, že pokud firma dopadne jako její předchůdkyně Network Commerce, která registraci zadarmo začala nabízet před dvěma měsíci a dnes již tuto službu nenabízí, neboť zájemců bylo více, než kolik zvládli sponzoři utáhnout, nemusí tato nabídka trvat věčně.

(c) ilja holub, 8.11. 2000, rubrika: Internet
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
ilja holub
 1. SAP R/3 pro linux zadarmo? (čtenost: 4356)
 2. Clanky na zadarmo (čtenost: 12174)
 3. Registrujte si vlastní doménu zadarmo ! (čtenost: 3760)
"Z" si čte 8 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media