reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  23.7. 2024, svátek má Libor
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

FTP program zadarmo

IronWare FTP Client je produkt firmy AEC, prodávaný firmou AION CS. K dispozici je jak volná verze, která nabízí všechny základní funkce, jaké jsou k přenosu souborů na ftp server potřeba, tak i verze komerční, která toho nabízí více (např. zabezpečení a šifrování).

Celé prostředí programu tvoří nabídková lišta, nástrojový pruh, panel se složkami a soubory na vašem pc, panel se složkami a soubory na ftp serveru, informační okno, které podává informace o činnosti programu a ftp konzole.

Přenos souborů je možné uskutečnit jednoduchou technologií drag and drop, tedy je pouze přetáhnete myší. Nastavení programu je velmi jednoduché, např. můžete si zvolit spolupráci s firewallem, typ přenosu (ASCII, binární nebo auto), dále velikost bloku, pasivní mód, paralelní přenos souborů a další.

Jako užitečnou drobnost bych označil možnost upravit si panely s nástroji (vybrat si, která tlačítka budou zobrazena a kde), podobně jak je tomu v aplikacích Office. Program je velice svižný, v češtině a rozhodně ho chci všem doporučit (sám jej také užívám).

(c) Otakar Dvořák, 19.11. 2001, rubrika: Software
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
Otakar Dvořák
 1. FTP program zadarmo (čtenost: 3446)
"Z" si čte 41 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media