reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  16.6. 2024, svátek má Zbyněk
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Chcete zdarma MP3, videoklipy nebo obrázky ?

I úplnému počítačovému analfobetovi jistě není cizí slovo NAPSTER. Jde o program, díky kterému si lidé po celém světě mohou měnit své mp3 nahrávky s ostatními. Na podobném principu pracuje i program iMesh - umí toho ale mnohem více. Tam, kde NAPSTER končí, se iMesh teprve nadechuje ke startu. Je libo aktuálního videoklipu, který jste právě zhlédli na MTV? - prosím. Anebo obrázky oblíbeného herce? - není problém. Či jste se vám snad zachtělo trochy té nezbytné erotiky? Stačí jen zadat klíčové slovo a stisknout magické tlačítko SEARCH.

Instalaci zvládne i naprostý začátečník: nejprve je nutno stáhnout instalační program (není nijak velký - cca 2,5MB a je pochopitelně zdarma:)) na adrese http://www.imesh.com a spustit ho. Pak vás program sám provede opravdu snadnou instalací. Ovládání se hlasí k jednoduchosti. Prostě si jen vyberete co chcete a jedete. IMesh stahuje, pokud to jde, od více lidí najednou. Rapidně tím - shodně s programy typu Getright nebo Download accelerator - zrychluje proces stahování. A navíc lze iMesh podobně jako winamp upravovat pomocí populárních skins. Na uvedené adrese jich najdete mnoho.

Jak sami vidíte, není toho mnoho. Pokud ale platí známé úsloví "v jednoduchosti je síla", pak zde ja naplněno dvojnásob.

(c) Lukáš Tomšů, 20.6. 2001, rubrika: Zábava
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
Lukáš Tomšů
 1. Chcete zdarma MP3, videoklipy nebo obrázky ? (čtenost: 15378)
"Z" si čte 12 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media