reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  23.7. 2024, svátek má Libor
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

SMS zdarma do celého světa !

Firma T-mobile se u nás stala prvním operátorem, který zrušil veřejnou SMS bránu a zavedla určitý počet textovek zdarma, ovšem jen pro své zákazníky. Objevily se i první brány u nás, ze kterých SMS posílat můžete zdarma, ale jen s reklamou. Ve světě ale existují i servery, ze kterých můžete zdarma posílat SMS kamkoliv a to i zdánlivě bez reklam.
Mezi ně patří i internetová stránka http://www.1rstwap.com/partners/go.to /1rstwap, kde se zaregistrujete a obdržíte celých 15 SMS týdně zdarma na posílání do libovolné sítě, to znamená i do všech sítí k nám.
Když půjdete na výše uvedený link, přes odkaz vlevo nahoře "Go to the 1rstWAP Mobile Messaging Site here" se dostanete na hlavní stránku, kde se musíte nejdříve zaregistrovat. To není složitý proces, ale je nutné vyplnit pravdivé údaje, zvláště své telefonní číslo, na které Vám SMSkou příjde aktivační kód a které bude uváděno jako odesílací číslo v případě, že textovku pošlete z toho webu. Jakmile aktivujete potvrzovacím kódem svůj účet, každý týden budete mít možnost odesílat 15 SMS zadarmo kamkoliv.
Ptáte se jak je to možné? Při registraci je uvedeno, že na Vaše telefonní číslo budou chodit reklamní SMS, tím ušetříte příjemce textovek nechtěného textu. Na uvedené adrese jsem ovšem zaregistrovaný již více než měsíc a žádná reklamní zpráva na mobil mi zatím nepřišla...
Můj závěrečný verdikt je takový, že s tímto webem jsem vwlice spokojen, nepadá, je stabilní a textovky bývají doručeny během chvíle, škoda jen že jich je zdarma týdně jen 15.

(c) Pavel Pokorný, 10.3. 2003, rubrika: SMS
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
Pavel Pokorný
 2. Je libo nový Siemens S55 ? (čtenost: 5168)
 3. Jezdíte na kole? (čtenost: 4173)
 4. Chcete novou Nokii 2100 zadarmo? (čtenost: 5246)
 5. SMS zdarma do celého světa ! (čtenost: 7118)
 8. Jak zálohovat DVD? (čtenost: 3756)
Database error: Invalid SQL: INSERT INTO connected(ip, logtime) VALUES ('100.26.176.111', now()+150)
MySQL Error: 1292 (Incorrect datetime value: '20240723072678' for column `zadarmo`.`connected`.`logtime` at row 1)
Session halted.