reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  1.10. 2020, svátek má Igor
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Mp3 z celého světa zadarmo

AudioGalaxy byla v dobách své největší slávy nejvyhledávanějším P2P systémem. K popularitě jí paradoxně pomohl fakt, že se specializovala výlučně na audio soubory a na rozdíl od svých současníků ignorovala ostatní multimediální formáty. Uživatelská komunita z AG vytvořila nejrozsáhlejší knihovnu hudby na internetu. Sběratelé najít mnohé rarity, prvotní demo nahrávky, nevydané skladby, unikátní remixy a další cenný materiál. Po pádu sítě tak zůstala v internetu znatelná trhlina. Tu se teď snaží zacelit polská služba MediaSeek, která přichází s velmi podobným konceptem.

Na rozdíl od AG se soubory ke stažení neřadí do fronty na serveru, ale přímo v download klientovi. Jakmile je soubor dostupný, program zahájí stahování.
Rozhraní, odvozené od Satellite, není nijak komplikované. Veškeré přenosy jsou zobrazeny v hlavním okně. Sympatickou vlastností programu je omezení šíře příchozího i odchozího datového pásma. Instalační archiv zabere přibližně třičtvrtě mega.

Co do šíře knihovny je třeba říci, že MediaSeek určitě zaujal množství bývalých uživatelů AudioGalaxy. Systém zatím nemá tak silnou uživatelskou komunitu jako AG. Důvodů může být několik: geografická poloha, primitivní interface a menší spolehlivost sítě, což je bohužel známá slabina polského internetu.

Pokud se ale podaří současné neduhy eliminovat, má velkou šanci na rozšíření v komunitě sběratelů hudby.

Adresa na stranky je web.mediaseek.pl kde si musime vytvorit novy login pod kterym se budeme prihlasovat a potom si musime stahnou MediaSeek.pl Clienta na adrese ZDE

(c) Martin S, 20.11. 2002, rubrika: MP3
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
Martin S
 1. Mp3 z celého světa zadarmo (čtenost: 8478)
 2. Loga úplně zadarmo (čtenost: 6990)
"Z" si čte 23 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media