reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  23.7. 2024, svátek má Libor
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Red Dragon 2 - legendární online fantasy hra zdarma.

Po několika měsících brouzdání po internetu a hledání zábavy jsem nalezl skutečně zajímavou, chytlavou, ale především velmi zábavnou hru, kterou si můžete zahrát na http://www.rd2.cz a to zcela zdarma, bez jakéhokoli poplatku. Jediné, co investujete, je 5 minut vyplňování registračního formuláře a potom se jen a jen bavíte.

Jde o online fantasy hru - to znamená, že ji můžete hrát po internetu s ostatními hráči, tvořit s nimi aliance, spojenectví a vyhlašovat války.
Ale to příliš předbíhám - popíšu vám hru od samého začátku. Jste vlastně jakýmsi vládcem své země, kterou jste založili registrací do Red Dragonu. Zpočátku máte ve své zemi 200 obyvatel, rozloha této země je pouhých 100 akrů a zásob také není mnoho. Ovšem až začnete lidi zaměstnávat, začnou produkovat zbraně, kamení, manu a hlavně zlato, za které si můžete kupovat pozemky a zvyšovat tak rozlohu své země (tzv. gubernátu). Ovšem s každým akrem země, který koupíte, zvýšíte přírůstek obyvatel, které můžete znovu dávat do profesí, ale také do armády. Ano, můžete útočit na ostatní hráče a získávat tak pozemky a zásoby.

Vnímavé čtenáře už asi napadlo, co je cílem hry, přece se nemůžete rozvíjet jen tak, bez cíle. Ano, je zde zdánlivě snadný úkol, to jest postavit budovu Palác posledního soudu - skutečně jen zdánlivě jednoduchý úkol. Tato budova totiž stojí několik milionů jednotek zlata, jeho stavba jde i se stotisícovým počtem zaměstnaných zedníků velice pomalu, rozloha vaší země nesmí klesnout pod určitou hranici. To ale není žádná překážka proti tomu, že pokud začnete palác stavět, dozví se o tom všichni hráči Red Dragonu, kteří se vám v tom budou snažit zabránit. Od roku 2000 se podařilo postavit Palác posledního soudu pouze 6x, což samo mluví o obtížnosti tohoto úkolu, přesto však není nadlidský a se silnou aliancí a spojenci lze dosáhnout i tohoto. Postavením této budovy končí jeden věk hry a začíná nový, všechny gubernáty jsou smazány (jeden věk trvá přibližně 120 dní).

Ať už ale hru vyhrajete, nebo ne, tak vězte, že o vítězství téměř vůbec nejde - jde především o zábavu, které je tu skutečně dostatek. Už jen komunikace s ostatními právě připojenými hráči a porovnávání svých úspěchů s nimi je zábava. Pokud ale chcete mít skutečnou šanci na výhru této hry, doporučuji si přečíst některý z návodů zkušených hráčů. Několik takových můžete najít na nejlepším českém vyhledávacím serveru Seznam.

(c) Anonym, 3.11. 2002, rubrika: Hry
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
Anonym
 1. Red Dragon 2 - legendární online fantasy hra zdarma. (čtenost: 3456)
"Z" si čte 19 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media