reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  21.1. 2019, svátek má Bela
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Průvodce softwarovými portály

Trošičku déellek na začátek

S každým operačním systémem občas nastanou problémy. Nejinak je tomu s Windows :-)) Nedoporučuji nikomu, kdo se v systémových záležitostech příliš nevyzná, aby se v systému šťoural. Například Windows pracují dobře až do chvíle než po nich začnete chtít nestandardní záležitosti.

I když výměna DLL souborů je ošemetná záležitost, tak se občas vyplatí. Už si nepamatuji, DLL knihovnu jsem sháněl, ale pomocí AltaVisty jsem našel výborný centrální sklad DLLek. Jmenuje se DLLSearch.com.

Dvě krávy

"Dvě krávy" www.tucows.com se jmenuje archiv, který je mirrorován (zrcadlen) po celém světě. Z původně windowsovské záležitosti se ze serveru stal portál, který zahrnuje software i pro Linux, mobilní zařízení, operační systém Be (používá ho v Čechách vůbec někdo?) a BSD (něco jako Linux). Všechno je rozřazeno podle kategorií (hudba, kancelář, grafika, web, atd.) Po vyhledání se vám jednotlivé položky vypíší včetně druhu software: shareware, freeware, adware (software placený z reklamy), případně demo. Dobře uděláno, přehledné, roztříděné, doporučuji.

Jako Slunečnice každým dnem, i já otáčím se za freewarem

Český softwarový portál www.slunecnice.cz je přehledně udělán, hezky do blinkavě zelené, spousta softwarů. Bez výhrad, používejte a zařaďte si do bookmarků.

Stahuj mi ten software, prosím, miláčku

Stahuj.cz je server podobný Slunečnici.cz (a obráceně). Nezjišťoval jsem, který z nich se objevil dřív, každopádně jsou si kromě barvy podobné jak vejce vejci. Jeden červený puntík navíc bych Stahuj.cz dal jen za to, že provozován na Linuxu a s pomocí MySQL.

Na závěr

Portálů zaměřených na software je samozřejmě víc. Pokud víte o některém dalším, který se vám líbí, tak napište do redakce serveru Zadarmo.cz nebo přímo mě na adresu jan_velehrad@yahoo.com.

P.S.: Pokud si teďka říkáte: "Ten Velehradský je ale vůl a suchar.", tak máte úplnou pravdu.

(c) , , rubrika:
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
"Z" si čte 19 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media