reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  23.5. 2019, svátek má Vladimír
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Super Deník - veďte si deník třeba o sexuálních příhodách!

Unikátní služba sídlící na adrese denik.supersms.cznabízí vedení vlastního internetového deníku. A abych byl přesný budu citovat autora webu Zdeňka Cendu: "Server Denik.SuperSMS.cz je místo, kde můžete jednoduše a rychle začít vytvářet svůj internetový deník, který si budete moci plnit libovolnými informacemi. Otevírá se Vám tak možnost publikování na Internetu bez jakékoliv znalosti tvorby WWW stránek. Do deníku si můžete psát své zážitky, postřehy, komentáře, vtipy, povídky či cokoliv jiného, co považujete za zajímavé."

Toť vše z citace, která snad velice dobře vystihuje podstatu Superdeníku. Snad jen dodat pár technických informací, jako že vedení a to i registrace celého deníku je zdarma, přístup k Vašemu deníku máte 24 hodin denně a to odkud koliv. Jednoduše navštívíte hlavní stránku, kde se buď rozhodnete, zda si přečtete deník někoho jiného či se přihlásíte a zapíšete si třeba, co jste měli dnes k obědu... =)

Samotný zápis vypadá tak, že navrchu je nadpis, pod ním informace o čase a datu umístění, jméno autora a počet přečtení. V zápise můžete používat několik druhů smajlíků, používat odkazy atd. Máte zde také jedinečnou možnost přidat ke každému záznamu svůj vlastní komentář.

Samozřejmě zde již existují desítky neustále se doplňujících deníku; z nichž namátkou můžu vybrat názvy jako Robertek a já, SEX nebo třeba Život potapěče. Věřím, že službu Superdeník jistě využijete, třeba jen proto že oproti normálnímu deníčku se Vám nikam neztratí čímž ho budete mít neustále při ruce či proto že ho můžete jednoduše psát jen tehdy, kdy se Vám opravdu chce.

(c) Martin JINDRA, 11.11. 2002, rubrika: Nezařaditelné
Diskusní příspěvky ke článku
Jméno:
Email:
Věc:
Vaše reakce:
AUTOR
Martin JINDRA
 2. Červený čaj zdarma! (čtenost: 3460)
"Z" si čte 9 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media