reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  21.5. 2019, svátek má Monika
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Postavičky ze South Parku

Stanley Marsh
Je docela normální. Chodí se spolužačkou Wendy. Jeho normalita končí, když z lásky k milé blije. Je quarterbackem v týmu Southparských Krav. Má teplýho psa Sparkyho a starší sestru Shelly, která ho mlátí kudy chodí a nosí rovnátka. Jeho rodinka bydlí s dědou, který se pořád snaží přesvědčit Stana, aby ho zabil. (no nic takový jsou prarodiče :-) Taky má strejčka Jimbo, který je Vietnamský veterán a má obchod se zbraněmi. Je to on, co říká: "Krucinál, zabili Kennyho!" (mluví ho Trey Parker)

Kyle Broslofski
Každej si z něj dělá srandu, že je žid. Na vánoce si vymyslel fiktivního pane Hankeyho (v překladu "pan Hovínko"), který nosí dárky těm, kteří celý rok jedli cereálie a zeleninu. Koupil si slona a chtěl ho klonovat s Cartmanovým prasetem Fluffym, jenže neznal tu písničku od Loverboy "Sloní a prasečí DNA se nesmí míchat". Rád hraje se svým malým bráchou hru "nakopni to dítě". Jediný má s Kennym soucit: "Týý parchanti!!!" (mluví ho Matt Stone)

Eric Theodore Cartman
Eric je ten silný, svalnatý - no holt je tlustej. Hrozně rád jí křupinky a vystupoval i v reklamě. Je to takový řekl bych, ehm, prototyp americkýho spratka :). Má kočku jménem Číča a prase Fluffy. Je z neúplné rodiny. Jeho matka je městská coura (pózovala nahá pro !Crack Whore Magazine") a zároveň jeho otec - no prostě hermafotka! Jeho oblíbené zakončení: "Seru na vás, jdu domů!" (mluví ho Trey Parker)

Kenny McCormick
Tohle je prostě smolař. Je z chudé opilecké rodiny a v každém díle umírá roztodivnou smrtí. Když mluví tak brmlá a v originále mu není rozumět, což se vždy různě vykládat! Věty, který vypouští v čestině jsou pouze výplodem dabingu. Když už řekne nějakou tu perlu tak je na 100% ještě dost sprostá (ne- li ještě deviantní :). Zkrátka mluví jako dlaždič. Ve chvílích strachu se s oblibou zavírá do své velkokapacitní kapuce. Jeho profil připomíná fén. V epizodě 106 se jeho otec nechal jako první vystřelit na budovu televize. Na otázku jestli Kenny bere drogy, Trey odpovídá: "Kenny je moc malý aby bral drogy. Je už dost dementní, takže je nepotřebuje!" Kenny je vůbec podivná osoba. Když si jeho přijmení převedete po znacích do ASCII tabulky a sečtete vyjde 666, no nevim jestli je to náhoda :) (huhlá ho Matt Stone)

Šéf
Je to asi jediný černoch v South Parku. Vaří ve školní jídelně a koučuje školní družstvo v americkým fotbale. S klukama vyhrál mistrovství světa ve vybíjené. V mládí byl velký zvíře v pop-music, vydal vlastní singl. Hrozně rád zpívá, hlavně o sexu. Kluci za nim chodí pro rady, který by od rodičů asi jen tak nedostali. Pořád jede po ženskejch a věří v ufony. (mluví ho Isaac Hayes)

Pan Garrison
Učitel třetí třídy základní školy v South Parku. Na pravé ruce nosí maňáska - pana Klobouka, s kterým si povídá a probírá různý věci - jeho zlé ego. Pan Klobouk ho nutí dělat hrůzný věci. Je to vlastně polopsychopat s homosexuálními sklony, ale jak sám říká: "Nejsem teplý!". Zato pan Klobouk je vořech jak blázen, hrozně na pana Garrisona žárlí :), taky ho nutil zabít Kathie Lee Giffordovou. Rád předstírá, že je Vietnamský veterán, taky se nechal udělat plastiku nosu, aby vypadal jak David Hasselhoff. Jeho oblíbená věta: "Pudeš do pekla! Pudeš do pekla a umřeš!" (mluví ho Trey Parker)

Pan Klobouk
Pan Klobouk je maňáskem, pomocí něhož pan Garrison vyjadřuje negativní myšlenky. V několika dílech prostě pan Klobouk sám chodí a vraždí, no takový X-files. V druhý sezóně byl unesen a nahradil ho pan Větvička.

Policista Barbrady
Ruka zákona v South Parku. Je to typickej "blbej" polda, takovej mix mezi CIA, KGB a městským strážníkem. Úplně vygumovanej zase neni, protože se mu podařilo odhalit mimozemšťany a taky Scuzzlebutt. Na druhou stranu zase až do nedávna neuměl číst! To ho naučili až kluci. Cartman mezitím dělal jeho pomocníka: "Budete respektovat moji autoritu!". Taky má, pro mne nevyjasněný, poměr se starostkou.

Ježíš
Syn Boha. Má vlastní televizní show "Ježíš a Přátelé " kam lidé volají a on jim vždy poradí. V soubojích porazil Satana i Santu Clause.

Pani Cartmanová
Erickova sladká maminka. Nevím jak správně nazvat tuto položenu, ale napadá mě jedině hermadevka . Spala totiž s většinou chlapu z kraje. A byla na přední straně erotického časopisu. Neustale přesvědčuje Erica že není tlustý, ale svalnatý. ;)

Strýc Jimbo
Je to Stanuv strýček velký militarista.(Z matčiny strany) Na lokální televizi má vlastni show zvanou "Loveni & Zabijení ". Jeho životni sen je dostat se na obálku časopisu Zbraně & Střelivo. Miluje pivo, výbušniny a automatické zbraně. Byl ve Vietnamu se svým nejlepším kámošem Nedem.

Pani Brofslovská
Kyleova matka. Je hnusně tlustá ,a je to úplná kráva, má debilní myšlení, prostě židovka. Ke všemu má plno připomínek. Co není židovské, ale křesťanské je u ní špatné. Také se snažila zničit Terrance a Phillipa.

Gerald Broslowski
Kylův židovský otec. Je právník. Miluje Coutrney Cox

Ned
Jimbův starý válečný kamarád. Spolupracuje na pořadu "Loveni & Zabijení". Má rakovinu hrtanu kvůli kouření a mluví pomoci electrolarynxu

Pip
Otravné, male dítě. Nemá žádné kamarády a každý si z něj dělá srandu.Je to otloukánek školy. Je původem z Anglie ale je považován za francouze.

Shelly
Stanova sestra. Nosí rovnátka a Stan se jí kvůli tomu směje,ale když se ji Stan připlete do cesty, vymlátí z něj vždy duši.

Starostka
Absolutně neschopna ,a egoistická ženská. Všechna rozhodnuti za ni dělají asistenti. Nemela by byt starostkou, chce jen publicitu a má kontakty s Jakuzou.

Wendy Testaburger - Holka co je zamilovaná do Stana, nesnáší každého kdo ji ho chce přebrat. Divím se ji, ze mu trpí ty zvratky ;) holt láska je láska.

Ike - Kyleuv malý bratr. Je to adoptovaný Kanaďan. Pohybuje hlavou jako T&P. Kyle ho rad nakopává, avšak ho má nesmírně rad a v 101 se snažil sec mohl aby ho zachránil před alieny. Don´t kick the baby!

Pani Marshova
Stanova maminka. Snaží se být dobrou matkou,ale je dost hysterická . jinak toho moc o ni nevíme, ale určitě víme, že nemá ráda pani Brofslovskou.

Randy Marsh
Stanův otec. Je seismolog a jediný pořádný vědec v South parku. Řídí velice rychle.

Grandpa Marsh
Stanův děda. (z otcovy strany) Přeje si aby byl mrtví, a tak pořád nutí "Stena" aby ho zabil.

Kennyho bratr
No, je to Kennyho starší bratr.

Kennyho otec
Kennyho otec, který moc pije. Kdyby pití Scotche bylo placený , byl by milionář.

Kennyho máma
Je úplně blbá,natvrdlá!

Maphesto
Genetický inženýr ze South Parku .Vymyslel čtyř-prdelní opici.

p. Hankey
Vánoční hovínko, které přináší vánoce.Vymyslel ho Kayl

p. Mackey
Psycholog ze školy. Nedopatřením užívá drogy. "Pro něho je typické dlouhé Ánóóó"

Hladový Marvin
Hladovějící Ethernopian, kterého si děti adoptují, aby mohli dostat hodinky

Terrance a Phillip
"Beavis and Butthead" ze South Parku. Všechny jejich vtipy jsou o prdech

Pani Crabtree - Zlá, hnusná řidička školního autobusu. Špatně slyší a děti ji proto pořad nadávaj ;). Neustale na ně křičí "Cos to řek !?". V jednom díle se z ni stala komediantka.

(c) m.vali, 2.5. 2001, rubrika: Nezařaditelné
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
m.vali
 1. Postavičky ze South Parku (čtenost: 2793)
"Z" si čtou 2 čtenáři      (c) 2000-2013 it-media