reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  20.5. 2019, svátek má Zbyšek
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Napíšu a vydělám

Je celkem běžné, že děvčata a chlapci v období konce dospívání píšou verše, veršíčky, básničky či příběhy. Často se v nich projevují pocity a nálady. Nejsou to žádná světoborná díla, ale ...

Ale co kdyby to někdo četl, kdyby někdo chtěl vědět, co si myslím, co kdyby to opravdu bylo umění!?

A tak se dívka rozhodne publikovat svojí tvorbu. Nejdříve hledá způsob,jak to udělat. hledá nějakého známého, který jí pomůže vydat opravdovou papírovou knihu,v některém z prestižních nakladatelství. Po čase však zjistí, že tudy cesta nevede. Proto vše přepíše do Wordu a zajde se podívat na server www.neknihy.cz, kde její dílo vydají jako neknihu.

Ani tady nenajde to, co čekala. Její knížku si za půl roku koupí jeden jediný čtenář a její dílo si ani tak nikdo nepřečte. Co jí zbývá?

Vytvoří si vlastní vlastní internetovou stránku. Pokud se zaregistruje všude možně, bude mít několik přístupů měsíčně.

Zaregistruje se do nějaké databáze poezie, jako jsou poezie.zde.cz nebo www.poezie.cz. Na tyto stránky občas někdo chodí a je i možné, že si jí všimne některý z lovců talentů. Navíc, publikování na takových stránkách je úplně zadarmo. Je to nejlepší způsob, jak dosáhnout svého cíle.

Tak čeká rok, dva, tři - přidává své dílo. A najednou zjištuje, že ta poezie, co psala před lety vůbec není nic světoborného.

Co zbývá mladému autorovi? 1. Být opravdu dobrý, jít na universitu, tam mají někteří profesoři známé a pak to už jde samo. 2. Vydat své dílo samizdatem a rozdávat jej lidem na potkání( nemyslím, že distribuce je lehká záležitost). 3. zveřejnit své dílo zdarma na serveru, který zdarma shromžďuje poezii (http://poezie.zde.cz, http://www.poezie.cz, http"//poezie.fbi.cz) a získat nějaké čtenáře.

(c) B. Stanik T., 30.4. 2001, rubrika: Nezařaditelné
Diskusní příspěvky ke článku
AUTOR
B. Stanik T.
 1. Poezie zadarmo (čtenost: 5504)
 2. Napíšu a vydělám (čtenost: 2672)
"Z" si čtou 4 čtenáři      (c) 2000-2013 it-media